Profil działalności

Specjaliści w zakresie transportu międzynarodowego i krajowego, z ponad
15-letnim doświadczeniem.

Profil Naszej działalności

Jesteśmy specjalistami w zakresie transportu międzynarodowego i krajowego, o ponad 15-letnim doświadczeniu w branży. Oferujemy szeroki pakiet usług transportowych, obejmujących np. transport drobnicowy, transport w kontrolowanej temperaturze i w suchym lodzie.

Dopełniając tradycji naszej pierwszej, podstawowej działalności, firma DCS oferuje najwyższy poziom jakości oraz bliskość do klienta na płaszczyźnie lokalnej, krajowej i międzynarodowej

Szybka-gdyż Państwa ładuek dotrze do odbiorcy tego samego dnia po nadaniu w serwisie lokalnym (miejskim), następnego dnia w serwisie krajowym i międzynarodowym
Niezawodna-gdyż Państwa przesyłka dotrze do celu punktualnie i bezpiecznie.
Przejrzysta-gdyż pozwalamy na zaglądanie sobie w nasze karty. Za pomocą funkcji śledzenia przesyłek mogą Państwo w każdym czasie sprawdzić, kiedy i w jakim miejscu znajduje lub znajdowała się Państwa przesyłka.
Elastyczna-gdyż spełniamy Państwa wymagania, zarówno podczas odbierania, jak i przy doręczaniu przesyłek.

Flota samochodowa

Flota samochodowa Flota samochodowa

Nasza różnorodna flota samochodów dostawczych daje możliwość dobrania samochodu do potrzeb klienta, tak by transport przebiegł szybko i bezproblemowo.

Zależnie od rozmiaru i wagi przesyłki, a także możliwości załadunkowych wybierzemy pojazd, który najlepiej spełni swoje zadanie.

Flota samochodowa

Dysponujemy większymi pojazdami, umożliwiającymi także przewóz wielu palet.

W razie potrzeby, jeżeli klient nie posiada możliwości załadunku i wyładunku, dla jego wygody wysyłamy pojazd do tego przystosowany - z windą załadunkową.


Chętnie doradzimy Państwu osobiście odnośnie usług transportowych oferowanych przez naszą firmę oraz czasów ich realizacji. Zapytanie prosimy kierować droga mailową na adres info@couriers.pl lub telefonicznie pod numer 618 250 432 lub 618 250 937.


Śledź przesyłkę

Numer przesyłki:

tel.: 618 250 432
tel./fax: 618 250 937
e-mail: info@couriers.pl

Regulamin usług | Polityka prywatności | Praca | Dla partnerów | Informacje techniczne | Licencja spedycyjna
DCS, ul. Wilczak 45/47, 61-623 Poznań, NIP: 972-125-12-86, REGON: 302832652
tel.: 618 250 432, tel./fax: 618 250 937, e-mail: info@couriers.pl, www.couriers.pl
Nazwa i logo DCS jest znakiem towarowym należącym do firmy Domestic Courier Service,
zastrzeżonym w Urzędzie Patentowym RP pod numerem Z.439140. Zobacz świadectwo ochrony.
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.