Spedycja krajowa

Szybko, terminowo, niezawodnie i z gwarancją realizacji. Rzeczy niemożliwe staramy się uczynić możliwymi! Poznaj nasze krajowe usługi transportowe.

Spedycja krajowa

Przesyłki drobnicowe i całopojazdowe

USŁUGI SPEDYCJI KRAJOWEJ ŚWIADCZONE NA TERENIE POLSKI

Z gwarancją realizacji, szybko, terminowo i niezawodnie.

Przez 365 dni w roku, całodobowo jesteśmy dla Państwa w trasie naszymi autami lub autami przewoźników, z którymi współpracujemy na stałe

Naszą podstawową usługą jest przewóz towarów z możliwością dostawy tego samego dnia lub następnego po załadunku jesli wynika to z długości trasy

Mogą Państwo opcjonalnie wybrać:

  • porę dnia, o której Państwa ładunek jest dostarczany
  • specjalne miejsca dostarczenia, warunki lub dni realizacji dostarczenia ładunku
  • gdzie oraz w jaki sposób mamy odebrać Państwa ładunek

Rzeczy niemożliwe staramy się uczynić możliwymi!

OPCJE DORĘCZEŃ NA TERENIE POLSKI

Oferujemy Państwu szereg opcji dot. doręczeń, które odpowiadają Państwa wymogom:

Doręczenia do działu lub pionu firmy bez wskazywania konkretnej osoby

Serwis targowy
Spóźnione ulotki, zapomniane tablice prezentacyjne, dodatkowe prezenty reklamowe – firma DCS dostarcza bezpośrednio na stoisko targowe.

Usługa wymiany
Polegająca na doręczeniu oraz na jednoczesnym zabraniu do nadawcy przesyłki o tej samej lub innej zawartości – na przykład umów do podpisania lub w celu wymiany urządzeń w przypadkach zgłoszonej reklamacji.

Przewozy bezpośrednie
Bardzo wrażliwą lub bardzo pilną przesyłkę proszę przekazać jednemu z naszych kurierów, który dowiezie ją do celu osobiście oraz w najszybszy sposób.

Doręczenia w soboty oraz doręczenia w niedziele i dni świąteczne
Doręczenia realizujemy również w weekendy oraz święta – z gwarancją terminowości i punktualności.

Potwierdzenie odbioru
Jeśli nie wystarcza Państwu cyfrowy podpis w systemie Track & Trace służącym do śledzenia przesyłek, wówczas sporządzimy drukowane potwierdzenie odbioru. Firma DCS służy Państwu odpowiednim doradztwem w tym zakresie!

OPCJE ODBIORU NA TERENIE POLSKI

Dzięki naszym opcjom usługi odbioru mogą Państwo „wrzucić na luz”. Firma DCS dokonuje odbiorów i doręczeń – na terenie Polski, od morza po góry – przez całą dobę.

Odbiór o późnej porze
Czy chcą Państwo wieczorem jeszcze coś szybko przygotować do wysyłki? Proszę czynić to bez nadmiernego pośpiechu! W naszej firmie Państwa przesyłka – również po godzinach normalnego urzędowania – jest wysyłana w trasę i dociera do wyznaczonego celu niezawodnie oraz na czas następnego dnia. Proszę nam podać swój – zgodny z życzeniem – termin odbioru przesyłki!

Odbieranie przesyłek od klientów (pick up)
Czy potrzebują Państwo jakiś ważny dokument względnie czy jakaś część zamienna ma zostać bezpośrednio dostarczona do Państwa klienta? Firma DCS odbierze przesyłki nie tylko od Państwa, lecz pod każdym podanym przez Państwa adresem. Przesyłki te przetransportujemy w najszybszy możliwy sposób do Państwa, względnie w inne miejsce, zgodne z Państwa życzeniem. Indywidualną procedurę odbioru przesyłek proszę uzgodnić z biurem DCS.

Chętnie doradzimy Państwu osobiście odnośnie usług transportowych oferowanych przez naszą firmę oraz czasów ich realizacji. Zapytanie prosimy kierować droga mailową na adres info@couriers.pl lub telefonicznie pod numer 618 250 432 lub 618 250 937.


Śledź przesyłkę

Numer przesyłki:

tel.: 618 250 432
tel./fax: 618 250 937
e-mail: info@couriers.pl

OCPD Audited
Regulamin usług | Polityka prywatności | Praca | Dla partnerów | Informacje techniczne | Licencja spedycyjna
DCS, ul. Wilczak 45/47, 61-623 Poznań, NIP: 972-125-12-86, REGON: 302832652
tel.: 618 250 432, tel./fax: 618 250 937, e-mail: info@couriers.pl, www.couriers.pl
Nazwa i logo DCS jest znakiem towarowym należącym do firmy Domestic Courier Service,
zastrzeżonym w Urzędzie Patentowym RP pod numerem Z.439140. Zobacz świadectwo ochrony.
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.